A 2019.01.14-től Stratégiai telephelyfeljesztési projektet megvalósító, idén 160 éves
TS HUNGARIA KFT. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGELLENŐR MÉRNÖK

Feladatok:

  • Vasúti teherkocsi fővizsgálat, futójavítás folyamat közbeni és végátvétele, dokumentáció elemzése
  • Hegesztett kötések ellenőrzése
  • Az előforduló garanciális bejelentések kivizsgálásában való aktív részvétel
  • A leírt feladatokkal kapcsolatos kimutatások készítése
  • Kimutatások / Nyilvántartások vezetése, készítése
  • Minőségellenőrzési csoport koordinálciójában aktív részvétel

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú, szakirányú, műszaki végzettség
  • 2 – 3 év szakmai tapasztalat
  • Minőség-ellenőrzés, idegenáru ellenőrzés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási képesség
  • Hegesztett szerkezetek ellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki szaktudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív személyiség
  • Német vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Minőségirányítási szabványismeret
  • Hasonló munkakörben vagy vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú foglalkoztatás
  • Teljes munkaidős alkalmazás, napi 8, heti 40 óra
  • Munkába járás 100%-os támogatása, (helyközi járatokkal) vagy 15,- Ft/km költségtérítés gépkocsival*
  • Havi 14.000,- Ft meleg étkezési támogatás
  • Teljesítménypótlék az alapbéren felül, amely havonta 20% lehet maximum az elért céloktól függően
  • Törzsgárda a cégnél eltöltött évek után
  • Részben térítésmentes, hozzátartozók részére pedig kedvezményes árszabású nyaralóhasználat a Balatonnál

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Miskolc, 3527 Kandó Kálmán tér 1.

Fényképes, szakmai önéletrajzokat az alábbi postai, vagy elektronikus úton a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk:

  • TS Hungaria Kft., Személy- és munkaügy, 3527 Miskolc, Kandó K. tér 1.