Minőségellenőr – MEO (CNC forgácsolás)

Forgácsolt alkatrészek minőségének a műszaki rajz, a szállítási szerződések és a szabványok alapján történő ellenőrzése, dokumentálása

Feladatok

  • Folyamatosan készítsen a beálláskor, a gyártás közben és a végátvétel során minőség ellenőrzéseket, melyeket a munkalapokon valósághűen dokumentál
  • Ellenőrző, mérő és vizsgáló berendezések használata (mikrométer, tolómérő, etalonok, mérőgép)
  • Az ellenőrzött és vizsgált állapot meghatározása, ellenőrzése és dokumentálása, a vizsgálatokról jegyzőkönyv készítése.
  • A nem megfelelő termék megállapítása, kezelése.
  • A MEO adminisztratív feladatok ellátása a vonatkozó technológiai előírásoknak és a MEO vezetőtől kapott utasításoknak megfelelően.
  • Vonatkozó munka- és tűzvédelmi szabályok betartása.
  • A munkakör betöltője köteles felettese utasítása alapján további olyan feladatokat is ellátni, amelyek:
    • jellegüknél fogva tevékenységi körébe tartoznak,
    • vagy elvégzésével ismeretei és felkészültsége alapján megbízzák.

Követelmények:

  • Tapasztalat a CNC megmunkáló gépiparban, a forgácsolói tapasztalat előny
  • Képes legyen csapatban dolgozni, ahol egyidőben számos kompetenciára van szükség
  • Képesség a termelés és a MEO kapcsolatban jellemző konfliktus kezelésére
  • Több műszakban (időszakosan három műszakban) történő munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Lehetőség új minőségellenőrzési rendszer kialakítására a gyártás helyszínén
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria és bejárási támogatás

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: Csepel

Előny:

A CMM mérőgép használata

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.