A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már több mint 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Minőségellenőr (Mat.Sol.)

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség (fém-/ műanyag- / gépipari)
  • Gyakorlati tapasztalat mérőeszköz használatból (pl. tolómérő, mikrométer)
  • Rajzolvasási (műszaki) gyakorlat és tapasztalat
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point)
  • Csapatmunkára való képesség és terhelhetőség
  • Műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Minőségirányítási szabványok ismerete (ISO 9001, IATF 16949)
  • Minőségbiztosítási gyakorlat és gumiiparban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Német / angol nyelvtudás írásban és szóban

Feladatai:

  • Bejövő - és kimenő áru ellenőrzése, vizsgálati/mérési jegyzőkönyvek elkészítése
  • Reklamációk kezelése
  • Minőségirányítási rendszer felügyelete és fejlesztése
  • Auditok (külső, belső) előkészítése, első minták vevői átvételének előkészítése és lebonyolítása
  • Kiértékelések, megelőző- és javító intézkedések elvégzése, koordinálása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál.
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat.
  • Széleskörű juttatási rendszer:
    • SZÉP-kártya,
    • Havi prémium, 13.havi fizetés,
    • Bejárás támogatása, saját buszjárat számos településről,
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
    • Beiskolázási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével (P_21_QW) magyar nyelven a "jelentkezem" gombon keresztül várjuk, hiszen a cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul üzemel.

Ön jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje.

A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.

Hübner-H Gumi-és Műanyagipari Kft. H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.