A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak.  A Kemencés sülteknek, Mindennap finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk, termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 700 főt foglalkoztat, folyamatosan fejlődünk, bővítjük a termelési területeket, ezért tovább erősítjük csapatunkat is.

Ha szeretnéd, hogy a termékeink minőségéhez Te is hozzájárulj, csatlakozz hozzánk Kaposváron

Minőségellenőr

munkakörben.

Amiben a Te szakértelmedre számítunk:

  • A higiéniai és minőségi követelmények ellenőrzése az üzemünkben
  • Folyamatos kontrollálása a gyártásközi folyamatoknak
  • Neked kell a beérkező alapanyagokat és segédanyagokat is minőségi szempontból ellenőrizned
  • A Te feladatod lesz, az elkészült termékeink (pl.:virsli, felvágottak stb.) vizsgálata is
  • Javaslatot kell tenned hibajavító és megelőző intézkedésekre
  • Munkádhoz kapcsolódó dokumentáció/adminisztráció elkészítése

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • Szakirányú középfokú végzettség (élelmiszeripari, minőségirányítási, hústechnológus, hús technikusi)
  • Számítógépet/MS Office programokat mindennap használnod kell, ezért alapfokon jó, ha ismered
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, hiszen nem csak egyedül, csapatban is dolgoznod kell
  • Határozott, magabiztos és problémamegoldó személyiség vagy
  • Tudod, hogy a többműszakos munkarend több pénzt is jelent, mert 2 műszakban kell dolgoznod

Jelentkezésed értékesebb számunkra, ha

  • Az élelmiszeriparban szereztél már tapasztalatot
  • Ismersz élelmiszer minőségi és élelmiszerbiztonsági rendszereket (pl.: BRC, IFS szabványok)

Mindezt hol?

  • Kométa- Kaposvári székhelyén

Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

  • Somogy megye 3. legnagyobb foglalkoztatójának biztos és folyamatosan fejlődő nagyvállalati háttere
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás - versenyképes juttatási csomag
  • Izgalmas feladatokban aktív részvétel
  • Valódi ráhatásod lehet arra, hogy a KOMÉTA termékeinek a továbbiakban is kiváló minősége legyen, ezáltal termékeink sikerére is
  • Fiatal és dinamikus csapat, barátságos munkahelyi légkör
  • További szakmai fejlődési lehetőségek, (konferenciák, tréningek)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kaposvár, 7400 Pécsi utca 67-69.

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján nálunk ki tudsz teljesedni, akkor jelentkezz email-ben, egy fényképes önéletrajz becsatolásával Molnár Anna kolléganőnk részére:

Kometa 99 Zrt. HR iroda
7400 Kaposvár Pécsi utca 67-69.