Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Interplex Hungary Kft.
felvételt hirdet

minőségellenőr

pozicióra.

Feladatok:

  • Stancolt, fröccsöntött, valamint szerelt alkatrészek gyártásához kapcsolódó minőségellenőri feladatok ellátása munkautasítás alapján
  • Mérési eredmények dokumentálása, feltárt hibák jelzése
  • Műszaki, környezetvédelmi, tűz- és munkavédelmi előírások betartása
  • Munkaterület tisztaságának fenntartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Jártasság mérőeszközök használatában
  • Precíz, megbízható, minőségközpontú munkavégzés
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Autóipari ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Rendszeres jelenléti és teljesítmény bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Továbbképzések
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton, 5440 Ipari Park hrsz 07/28.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségellenőr
  • Hirdető cég: Interplex Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Kunszentmárton
  • Feladatok: Stancolt, fröccsöntött, valamint szerelt alkatrészek gyártásához kapcsolódó minőségellenőri feladatok ellátása munkautasítás alapján Mérési eredmények dokumentálása, feltárt hibák jelzése Műszaki, környezetvédelmi, tűz- és munkavédelmi előírások betartása Munkaterület tisztaságának fenntartása
  • Elvárások: Minimum középfokú műszaki végzettség Jártasság mérőeszközök használatában Precíz, megbízható, minőségközpontú munkavégzés 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-11
Állás, munka még: Interplex Hungary Kft.>