Holland Colours Hungaria Kft.
Munkatársat keresünk

Minőségellenőr

pozícióba.
A Holland Colours egy nemzetközi, a színezékek gyártásban nagy tapasztalattal rendelkező vállalat. A hollandiai központ irányításával a világ nyolc országában, köztük Magyarországon, van leányvállalata. A műanyagipar számára kifejlesztett pigment készítményeit a Holland Colours nagy sikerrel értékesíti a világ minden részén.

Főbb feladatok, munkák:

  • három műszakos munkarendben, minőségellenőrzési folyamatok végrehajtása fröccsöntő gépen és hengerszéken,
  • gyártás során a szín beállítása, korrigálása, és az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középiskolai végzettség, előny: szakirányú középiskolai végzettség (vegyésztechnikus),
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • jó színlátás
  • ipari környezetben szerzett munkatapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot, nemzetközi környezetben történő munkavégzést kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Tószegi út 51.

Várjuk önéletrajzát 2021.04.23-ig a következő postacímre:
személyzeti osztály
5000 Szolnok, Déri Miksa krt. 2.