ALAP EURÓPA KFT.
ALAP EURÓPA KFT. CSAPATÁBA KERESÜNK ÚJ KOLLÉGÁKAT

Minőségellenőr, gyártósori összeszerelő

munkakörbe

Feladat:

  • Megfelelő minőségű és mennyiségű termék gyártása/válogatása/utómunkája a munkautasításban előírt folyamatok szerint.

Elvárások:

  • Legalább 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Minimum két műszak vállalása (3 műszak vállalás előny)
  • Jó kézügyesség, jó látás (szemüveggel is akár)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Cafeteria 15.000 Ft/hó
  • veszprémi helyijárat 100%-os térítése, vagy
  • Távolsági buszbérlet 86%-os támogatása
  • Családias légkör, szabad hétvége
  • Emberbarát munkakörülmény
  • Belépéskor br. 165.000 Ft/hó, ami a vállalati elvárások teljesítése után br. 185.000Ft/hó, + kiemelt műszak pótlékok
  • Törzsgárda juttatás, évente 2* br. 50.000 Ft
  • Év végi juttatás br. 70.000 Ft

    Legyél Te is az ALAPcsapat tagja!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veszprém, 8200 Kistó utca 21.