„TARTJUK A LÉPÉST, TARTSON VELÜNK!”

A Graboplast Zrt. 550 főt foglalkoztató, magyar tulajdonban lévő, speciális padlókat és parkettákat gyártó vállalat, amely Győrben, Kecskeméten és Tatabányán rendelkezik gyártókapacitással. Bevételeink több mint 85 százaléka az exportpiacokról származik, termékeinket öt kontinens több mint 100 országában értékesítjük.

A Graboplast Padlógyártó Zrt. kecskeméti parkettagyárába keres  egyműszakos munkarendbe

MINŐSÉGELLENŐR

munkatársat.

Ellátandó feladatok:

  • minőségellenőrzés az alapanyagátvételre és a parkettagyártásra vonatkozóan
  • minőségellenőrzéssel kapcsolatos dokumentációk készítése
  • együttműködés a termeléssel és az alapanyagbeszerzéssel
  • mérőeszköz felügyelet
  • környezetirányítási dokumentáció felügyelete
  • vállalati szabályzatok, munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása
  • részvétel a vállalat által előírt képzéseken

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • középfokú iskolai végzettség
  • termelővállalatnál szerzett többéves, lehetőség szerint minőségellenőri gyakorlat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • egészségügyi alkalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • faiparban vagy minőségirányításban szerzett bármilyen szakképzettség
  • angol nyelvtudás

Elvárásaink:

  • gyors döntéshozatali készség
  • csapatban való együttműködési képesség
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • SZÉP kártya juttatás havonta
  • egyéb béren kívüli juttatások évente három alkalommal
  • kedvezményes nyaralás balatoni céges üdülőnkben
  • munkába járás támogatása vidékieknek
  • jó munkahelyi hangulat, barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy személyesen a fenti címen található portára!