Fornetti Kft.
Csatlakozz hozzánk

Minőségellenőr

pozícióba!
Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. A piacon trendet teremtő, folyamatosan megújuló termékei jelenleg Európában összesen 8000 értékesítési ponton – fele részben a franchise és „In-Store-Bakery” – „Pékség a boltban” hálózatában Fornetti márkanév alatt, illetve fele részben a retail szektorban 14 országban 18 partnerrel együttműködve 4000 sütési ponton jutnak el közvetlen a fogyasztókhoz.
Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártási folyamathoz kapcsolódó raktározási, termelési és higiéniai előírásokat és határidőket ellenőrzöl, ezeket betartatod és elvégzed a termékminősítést.
  • Belső folyamatok szabályozását szolgáló munkalapok és nyomtatványok vezetése, illetve ellenőrzése.
  • Mérőeszköz nyilvántartásokat vezetsz.
  • Munkavállalói oktatásokat bonyolítasz le.
  • Élelmiszerbiztonsági irányítási rendszer követelményeit betartod és betartatod, alapanyagok szabványok szerinti kezelését ellenőrzöd.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség (BA vagy MA)
  • Minőségi szabványokon, irányelveken és folyamatokon alapuló munkavégzés
  • Széleskörű anyagismeret, magas szintű szakértelem és nagyfokú tanulási hajlandóság
  • Elszánt, feladatközpontú személyiség, fegyelmezett, elemző attitűd
  • Speciális problémamegoldó készség és leleményesség a rendszer és technológiák keretein belül
  • Erős rendszerszemlélet
  • Karizmatikus egyéniség, aki határozott és gyors döntéshozatalra képes hatáskörében
  • Műszakban való munkavégzés vállalása
  • Önálló munkavégzés gyors iramú munkakörnyezetben, változatos tevékenységek, párhuzamosan futó projektek mellett
  • Mikrobiológiai ismeretek
  • Metrológiai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Magabiztosan használod az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt.
  • Rendelkezel sütőpari, élelmiszeripari ismeretekkel és gyakorlattal
  • Van már hasonló munkaterületen szakmai tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • Egy piacvezető élelmiszeripari vállalatnál szerezhetsz erős és elismert szaktudást, valamint technológiai háttértudást és ezek meglétében a gyors fejlődési lehetőség is adott a stabil nemzetközi környezetben.
  • Világos, jól definiált karrierút, a hatékony, minőségi munkavégzéssel párhuzamosan.
  • Vonzó, széleskörű juttatási csomag (alapbér, minőségbér, egyéb juttatások, mobiltelefon)
  • Támogató, emberközpontú vállalati kultúra
  • Olyan szakmailag kiváló, együttműködő csapat, ahová jó lesz bejárni, dolgozni.
  • Hosszú távon számítunk a munkádra.
  • Munkavégzést teljes mértékben elősegítő modern munkahelyi környezet, amely magában foglalja az informatikai és műszaki hátteret is.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Városföld 92.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és kipróbálnád magad, várjuk önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva.