Fevita Hungary Zrt
Zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásban piacvezető, tradicionális, élelmiszer feldolgozással foglalkozó magyar tulajdonú cégünkhöz keresünk munkatársat

Minőségellenőr

munkakörbe több műszakos munkarendbe

Feladata:

  • gyártásközi minőségellenőrzés az érvényes szabványoknak megfelelően
  • a termék azonosíthatóság és visszakövethetőség biztosítása
  • döntés az áru tényleges minőségéről, minőségi besorolásáról
  • a gyártott termékek csomagolásának, jelölésének ellenőrzése
  • személyi és üzemi higiéniai ellenőrzés
  • a műszakok közötti, illetőleg műszak végi takarítási-fertőtlenítési tevékenység felügyelete
  • a vállalat minőségbiztosítási rendszerének fejlesztésében, rendszeradminisztrációban való közreműködés

Várjuk minőségellenőr csapatunkba, amennyiben:

  • középfokú végzettségű
  • számítógépes ismeretekkel felvértezett
  • önállóan végzi munkáját
  • szorgalmas, precíz, a határidőket betartja
  • rugalmas, a több műszakos munkarendhez alkalmazkodó
  • előnyös, ha élelmiszeripari gyakorlattal és idegen nyelvismerettel rendelkezik
  • de pályakezdőket is szívesen látunk

Juttatások:

  • bejelentett munkaviszony, törvényes foglalkoztatás,
  • az étkezési szünet a 8 órás munkaidő része
  • versenyképes bruttó alapbér + célprémium
  • törvény szerinti közlekedési költségtérítés (közigazgatási határon kívül)
  • SZÉP-kártya juttatás
  • borsó-, kukorica,- karácsonyi „pénz” (jelenléthez és minőséghez kötött jutalom)
  • munkaruha, felszerelés biztosítása
  • saját termékeinkből ajándékcsomag
  • ajánlási juttatás (új munkavállaló ajánlásáért)
  • fejlődési-, tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.