Minőségellenőr

Az EFAFLEX és EGD cégcsoport, az ipari gyorsmozgású kapuk piacának világszerte vezető gyártója, forgalmazója és üzemeltetője kereskedői csapatának leendő munkatársát keresi Minőségellenőr munkakörbe országos projektekhez. Új kollégánk feladata lesz a termékek, szolgáltatások minőségi kritériumainak ellenőrzése, a hibák feltárása, szükség esetén reklamáció kezdeményezése.

Irodai munkavégzés: Budapest, Érd
Munkavégzés partnereknél, ügyfeleknél: Országos

Főbb feladatok:

  • Termékek és elvégzett szolgáltatások ellenőrzése megadott szempontok és protokollok alapján ügyfél telephelyen
  • Mérési adatok rögzítése
  • Vizsgálati eredmények adminisztrálása, eltérési jegyzőkönyvek összeállítása
  • Feljegyzések, jelentések készítése.
  • A minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésben aktív részvétel.
  • Minőségügyi dokumentációk készítése, kezelése.
  • A minőségi problémák megelőzése, ill. megoldása, a vonatkozó dokumentumok, nyilvántartások készítése, kezelése.
  • Az elektromos és mechanikai mérőeszközök időszakos felülvizsgálatának, kalibrálásának szervezése és dokumentálása.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a többi szervezeti egységgel.
  • Vevői kapcsolattartás, reklamációk kezelése megoldásukban való együttműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • 1-3 éves tapasztalat minőségellenőr munkakörben előny
  • Pontos, önálló, precíz munkavégzés
  • Stressztűrőképesség, terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felüli bónusz juttatások
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy piacvezető, dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • Gépjármű, telefon, laptop

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető, Egyéb külföld

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.