TRANSMETALLBAU Kft.

Minőségellenőr (CNC forgácsoló üzembe)

A Transmetallbau Kft. fémipari gyártásra, ill. CNC megmunkálásra szakosodott családi vállalkozás. A vállalat több mint 30 éves sikeres üzleti és szakmai múltra tekint vissza.
Fontosnak tartjuk ügyfeleink teljes megelégedettségét, és ugyanilyen mértékben dolgozóink megelégedettségét is. Dolgozóink számára biztos munkahelyeket, versenyképes javadalmazást és a munkakörülmények folyamatos fejlesztését biztosítjuk.
A Transmetallbau Kft.-t szenvedéllyel és kreativitással fémjelzett modern vállalatként akarjuk vezetni. Legyen része Ön is ezen törekvésünknek és vállalatunknak! Várjuk jelentkezését!

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségellenőri feladatok ellátása az előírt munkautasítás szerint
  • Első darab ellenőrzése, széria közbeni mérések
  • Kész munkadarabok végátvételezése
  • Gyártási utasítások ellenőrzése a termelésben
  • Több műszakos, teljes munkaidős munkarend

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás
  • Mérőeszközök magabiztos használata
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 3D mérőgép használatának ismerete
  • Műszaki irányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan munkaszerződés 3 hónapos próbaidő után
  • Versenyképes munkabér
  • Műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Havi bónuszok
  • Utazási költségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja