Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez, az Alveola Kft.-hez! Több mint 25 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak. Kiterjedt disztribúciós hálózatunkban pedig épp úgy megtalálod a most még csak feltörekvő online kereskedőket, mint a több évtizede tevékenykedő, legmeghatározóbb multinacionális cégeket.
Piaci részesedésünk növeléséhez és a már meglévő kereskedelmi rendszer működtetéséhez
munkatársat keresünk:

Minőségellenőr

munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Beérkező alapanyagok és csomagolóanyagok minőségi követelményeinek ellenőrzése, a szükséges mintavételezések és vizsgálatok elvégzése, döntés a felhasználhatóságról.
  • Minőségi problémák okának kivizsgálásában és mielőbbi elhárításában való részvétel, reklamációs lapok kitöltése.
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése.
  • Félkész-termékek laboratóriumi és tisztasági vizsgálatainak elvégzése.
  • Vizsgálati dokumentációk elkészítése.
  • Aktív részvétel (belső és külső audit) a cég ISO minőségbiztosítási rendszerének fejlesztésében és fenntartásában.

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Középfokú végzettség
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség, határozottság

Előnyök:

  • Vegyésztechnikus, vegyész szakmunkás végzettség
  • Minőségirányítási rendszer ismerete
  • SAP Business One MRP modul ismerete
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • GMP ismeretek

Személyes kompetenciáid:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Önálló, felelősségteljes, precíz, határidős munkavégzés
  • Stratégiai elemző gondolkodásmód, priorizálás
  • Kreatív, kezdeményező és rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, a piacon meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan növekvő cég
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Dinamikus fiatal csapat
  • Munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Fót

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Kizárólag fényképes önéletrajzodat, bizonyítványaid másolatát és cégre szabott motivációs leveled kérjük, küldd a "Jelentkezem" gombra kattintva a referenciák pontos megjelölésével (referencia neve, kontaktszemély, elérhetőség). A pályázatot csak ezen dokumentumok és információk feltüntetésével tudjuk befogadni.

Állásjelentkezésed beküldésével hozzájárulsz az abban foglalt személyes adataid kezeléséhez az Alveola Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint. Adatkezelésünkről az oldalunkon olvashatsz részletesebben.