AGRIKON KAM. Kft.
Munkatársat keresünk

Minőségellenőr

pozícióba.
Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán.

Főbb feladatok, munkák:

 Az alábbi területekre keresünk munkavállalókat:
  • Hegesztési terület
  • Szerelő üzem

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakirányú minőségellenőri vagy egyéb műszaki végzettség előnyt jelent)
  • Nagyfokú önállóság, pontosság, precizitás
  • Kiskunmajsai és környékbeli lakhely előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy több, mint 40 éve funkcionáló tradicionális magyar nagyvállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy a világ vezető mezőgazdasági és építőipari gépgyártóinak (Claas, Liebherr, Wacker-Neuson, Manitou stb.) szállító cégnél
  • A feladatnak megfelelő versenyképes jövedelemcsomag

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye:

6120 Kiskunmajsa

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, hogy küldje el önéletrajzát - a szakma megjelölésével- elektronikus formában a "Jelentkezem" gombra kattintva.