Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója stabil hátterű, az ipari  kapuk és rakodástechnika piacának vezető forgalmazója és szolgáltató partnercége számára keres munkatársat.

Minőségellenőr

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Alapbéren felüli bónusz juttatások
  • Vállalati gépjármű, telefon és laptop
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Legalább középfokú műszaki végzettséggel
  • 1-3 éves tapasztalattal minőségellenőr munkakörben
  • Utazási hajlandósággal
  • Pontos, önálló, precíz munkavégzésre való képességgel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

A munkakör tartalma:

  • Termékek és elvégzett szolgáltatások ellenőrzése megadott szempontok és protokollok alapján
  • Mérési adatok rögzítése, feljegyzések, jelentések készítése
  • Vizsgálati eredmények adminisztrálása, eltérési jegyzőkönyvek összeállítása
  • A minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésében aktív részvétel
  • Az elektromos és mechanikai mérőeszközök időszakos felülvizsgálatának, kalibrálásának szervezése és dokumentálása
  • Vevői kapcsolattartás, reklamációk kezelése és a megoldásukban való együttműködés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.