A Richter Gedeon

Minőségbiztosító

munkatársat keres

Munkavégzés helye: Debrecen

Referencia szám: 30014202

Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,

a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a Közép-Kelet-Európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Feladatai:

  • Injekciófejlesztő osztály minőségbiztosítási felügyelete;
  • GMP és belső szabályozások betartása, betartatása;
  • a termeléstől független felszabadító feladatok ellátása, dokumentálása;
  • eljárások készítése, ellenőrzése;
  • eltérések, deviációk kezelése;
  • jelentések készítése, ellenőrzése.

Az ideális jelölt:

  • MSc szintű/egyetemi végzettséggel (gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biológus);
  • legalább középfokú, tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudással;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel;
  • legalább 3 év minőségbiztosítás területen szerzett tapasztalattal;
  • megbízható, együttműködő, precíz, önálló munkavégzési készségekkel rendelkezik.

Amit kínálunk:

Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.

  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.

A munkaviszony határozott időre szól.

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám és bérigényének feltüntetésével szíveskedjék csatolni.