MIKROPAKK Kft. 100% magyar tulajdonban lévő, folyamatosan fejlődő, innovatív, műanyagipari vállalat.
Jelenleg salgótarjáni gyárunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségbiztosító

Feladatok:

  • A termék új szériagyártásának elindítása, szükséges ellenőrzések végrehajtása
  • A gyártási próbák elvégzése, eredmények rögzítése
  • A termékek végellenőrzése, eredmények dokumentálása
  • A gyártási utasításban szereplő termékre vonatkozó gyártási etalon előkészítése, biztosítása a minőségellenőrök részére.
  • A gyártási etalonok állapotának ellenőrzése, szükség szerint az új etalon kiadásának kezdeményezése.
  • Az új termékek ellenőrzési utasításainak elkészítése
  • Végáru ellenőrzés köteles termékek ellenőrzése, nem megfelelőség esetén zárolása
  • A telephelyet érintő vevői és beszállító reklamációk kezelése

Munkavégzés rendje:

  • 1 műszakos munkarend (hétfő-péntek)

Bérezés:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria (éves nettó 300.000 forint)

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Műszaki és/vagy minőségügyi szakképesítés
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office, PC és PDA kezelése)
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat (műanyagipar, fröccsöntés)
  • Mérési tapasztalat (tolómérő, mérőóra ismerete)

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet, automatizált géppark

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Salgótarján

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.