Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és
a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik
legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő
bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű
készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.
Társaságunk

Minőségbiztosító (HPLC tapasztalattal)

munkatársat keres
referenciaszám: 30011870

Feladatok:

  • készítmények stabilitásvizsgálata HPLC, esetenként klasszikus és egyéb műszeres analitikai vizsgálati módszerekkel analitikai előíratok szerint;
  • szükség esetén az analitikai előiratok korszerűsítése, különös tekintettel azok stabilitásjelzésére, az ehhez tartozó módszerek verifikálása, validálása, a változtatások dokumentált lebonyolítása;
  • a rábízott készülékek karbantartása, működtetése, kalibrálása;
  • vizsgálati oldatok, reagensek készítése;
  • stabilitási eredmények értékelése, szükség esetén kivizsgálás végzése, jelentések készítése;
  • gyógyszerkönyvi változások követése;
  • szakirodalom figyelése;
  • GMP szerinti munkavégzés.

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi diploma (vegyész, vegyészmérnök, biomérnök vagy kémia tanár);
  • min. 2-3 év analitikai tapasztalat HPLC-s területen;
  • számítógépes ismeretek (MS Word, Excel);
  • precitizás, pontosság, stressztűrés.

Amit kínálunk:

  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert, stabil munkahely;
  • vállalati óvoda, uszoda, konditerem és üdülők igénybevételének lehetősége;
  • rugalmas munkaidő;
  • Medicover egészségbiztosítási csomag;
  • képzési, fejlődési lehetőség;
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy szakmai életrajzát bérigénye megjelölésével szíveskedjék csatolni.