A Haema Plasma Kft. a több mint 30 országban jelen lévő Grifols csoport tagjaként 1993-as alapítása óta Németországban 41, 2021-től pedig Magyarországon 7 plazmaadományozó központot üzemeltet.

Minőségbiztosítási vezetőt

 keresünk Nagykanizsa és Budapest telephelyünkre.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Plazmaferezis Központ minőségbiztosítási feladatainak ellátása a vonatkozó hazai és nemzetközi szakmai szabályozások, valamint a GMP irányelveinek alkalmazásával:
  • a gyártási tevékenység ellenőrzése, igazolása, értékelése
  • a vásárolt anyagok minősítése,
  • eszközök, műszerek, berendezések kvalifikálásának, karbantartásának szervezése,
  • minőségbiztosítási dokumentáció készítése, kezelése, ellenőrzése
  • Hatósági szabályozások és irányelvek követése
  • Részvétel az eltérések kivizsgálásában, intézkedések meghozatalában
  • A gyártott termék minőségének értékelése és felszabadítása
  • A szerződött partnerekkel történő kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyógyszerész végzettséggel vagy vegyész/biológus/biomérnök végzettséggel
  • Gyógyszergyártásban, preferáltan minőségbiztosítási vagy termelési munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Rendszerszemlélettel
  • Probléma-megoldó képességgel
  • Proaktivitással
  • Középfokú angol nyelvismerettel
  • MS Office ismerettel

Előnyként értékeljük:

  • Korábbi meghatalmazott személy megbízatást
  • Termékfelszabadításhoz kapcsolódó teendőkben való jártasságot
  • Auditori tapasztalatot
  • Gyógyszeripari vagy preparatív transzfuziológiai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati hátteret
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőséget
  • Cafeteria juttatást
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Bónuszrendszert

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Egészségügy, Gyógyszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

, Nagykanizsa, Budapest, Budapest, Zala megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.