Kaiser Food Kft.

Munkatársat keresünk

Minőségbiztosítási vezető (Szolnok)

pozícióba.

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A szolnoki és békéscsabai gyártótelephelyekkel rendelkező Vállalathoz várjuk azonnali munkakezdéssel leendő munkatársunkat Szolnokra a következő munkakörbe:

Minőségbiztosítási vezető

Főbb feladatok, munkák:

A munkakör célja:
Az üzem területén olyan üzemi körülmény, rend, tisztaság biztosíttatása, mely megfelel a vonatkozó követelményrendszernek. Az üzembe bekerülő alapanyagok és kikerülő késztermékek minőségének folyamatos figyelése, reklamációk kezelése.

Főbb feladatok:

  • A beérkező alap-és segédanyagok minőségének és átvételi foyamatának ellenőrzése, visszáruk kivizsgálása, gyártásközi és késztermék ellenőrzése,
  • Az üzem higiéniai állapotának, a takarítás minőségének, az eszközfertőtlenítők használatának, a kézmosók és kézfertőtlenítők működésének, a szociális létesítmények állapotának folyamatos ellenőrzése, a dolgozók higiénés magatartásának ellenőrzése
  • Az előírt ellenőrző vizsgálatok figyelemmel kísérése (vízmintavétel, higiéniai ellenőrző vizsgálatok, stb.)
  • Előzetes ütemterv alapján az üzemben előírt higiéniai és minőségbiztosítási auditok megszervezése és lebonyolítása (magas szinten), az összes üzletlánc standard-jének betartatása
  • HACCP Team vezető: a rendszer folyamatos karbantartása, felülvizsgálata,
  • Elemzések, kimutatások készítése a Minőségügyi igazgató és a vállalat vezetősége részére,
  • Kapcsolattartás a területén dolgozó külső cégekkel, munkavállalókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú felsőfokú élelmiszeripari végzettség
Min. 5 éves tapasztalat élelmiszeripari vagy minőségbiztosítási területen
HACCP, IFS, BRC, FSSC, ISO minőségügyi rendszerek ismerete és napi szintű használata
Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
Elkötelezettség, precizitás, terhelhetőség, pozitív hozzáállás
Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati munkakörnyezet
  • Havi bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Vágóhíd utca 60.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát.