WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (WHC PERSONAL KFT.)

Vas megyei elektronikai alkatrészeket gyártó partnercégünk megbízásából keresünk QM manager munkatársat.

Minőségbiztosítási vezető (SE-3128)

Főbb feladatok, munkák:

  • Az alumínium elektrolit kondenzátor gyártás termékminőségével kapcsolatos feladatok globális ellátás.
  • Minőségi stratégia bevezetése, koordinálása.
  • Termék élettartam tesztek monitorozása.
  • Vevői reklamációs jelentések tartalmi, szakmai minőségének felügyelete.
  • Minőségbiztosítási projektek indítása, koordinálása.
  • PPAP folyamatokban támogató szerep betöltése.
  • Kiemelt autóipari vevők követelményeinek átültetése a minőségbiztosítási rendszerbe.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök/fizikus végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Min. 5 éves elektronikai iparban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat.
  • Autóiparban szerzett több éves szakmai tapasztalat.
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat.
  • Auditori tapasztalat.
  • Minőségbiztosítási eszközök (SPC, FMEA, 8D, 5 WHY, FTA) és IATF 16949 szabvány ismerete.
  • Utazási hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet.
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
  • Vonzó juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vas megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.