Megbízónk többmilliárd forint forgalmú élelmiszeripari gyártó vállalat. Termelési kapacitásának közel száz százalékát export termékek kötik le. A folyamatos és kitartó vállalati építkezés (piac-, kapacitás- és technológiai fejlesztés) nyomán egy rendkívül korszerű, az ügyfelek elvárásainak megfelelő, az elmúlt években folyamatosan nyereséges és erősödő cég jött létre. A minőségbiztosítási csapat vezetésére keresünk részére

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐT

élelmiszeripar

országos

Feladatai

  • IFS és BRC szerinti minőségirányítási rendszer működtetése,
  • a feladatok, meghatározása, irányítása, végrehajtása és ellenőrzése,
  • az élelmiszer-biztonsági rendszer működtetése,
  • kapcsolódó adatelemzések készítése,
  • vevői auditok lebonyolítása (német, angol kiskereskedelmi láncok), kapcsolattartás az auditáló szervezetekkel,
  • a HACCP munkacsoport munkájának irányítása,
  • fontos az élelmiszer előállításra vonatkozó jogszabályok, rendeletek alkalmazása,
  • reklamációk kivizsgálása, gyökérok elemzések,
  • vevői igények véleményezése,
  • minőségügyi, higiéniai oktatások megtartása,
  • higiéniai feladatok ellátása, szervezése, a fegyelem betartásának ellenőrzése,
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, jelentési kötelezettségek teljesítése,
  • a nyomon követési és gyártásközi ellenőr munkatársak tevékenységének koordinálása,
  • kapcsolódó szoftver jobb kihasználása.

Ideális pályázónk angolul (előnyösen németül is) jól tudó élelmiszeripari mérnök 7+ év vezetői gyakorlattal. Olyan határozott vezetőt keresünk, aki a QS érdekeit a termeléssel szemben is képes képviselni, esetleg maga is rendelkezik termelésvezetői tapasztalattal, és/vagy auditáló szervezetnél is dolgozott.

Kölcsönös megfelelés esetén kifejezetten jó körülmények, rövid döntési vonalak, összeszokott csapat és rendkívül stabil vállalat várja.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48851. pályázati számra hivatkozva várjuk.