A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Minőségbiztosítási vezető - 53319

36302449797

Főbb feladatok, munkák:

  • ISO 9001:2015 szabvány szerinti rendszer üzemeltetése / folyamatos fejlesztése
  • Minőségellenőrök, anyagvizsgálók munkájának irányítása
  • Fő és mellékfolyamatok fejlesztése
  • Eljárási és munkautasítások készítése
  • Nem-megfelelőségek kezelése
  • Oktatások megszervezése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Minőségi mutatók figyelemmel kísérése
  • Belső / vevői / 3. feles auditok levezénylése
  • Szabvány nyilvántartás kezelése
  • Minőségellenőrzési tervek készítése
  • Beszállítók / alvállalkozók minősítése
  • Vevői megelégedettségi vizsgálatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Gép-és acélszerkezetgyártás területén szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Roncsolásmentes anyagvizsgálói tanúsítványok megléte (VT,MT,PT,UT)
  • ISO 14001, EN 3834-2, EN 1090 szabványok ismerete
  • EWT / EWE diploma

Megbízó profilja:

  • Megbízónk egy Zala megyei gép- és acélszerkezet gyártással foglalkozó üzem. Több éve megbízható partner több automobil-, építő-, energia-, cement-, és bányászattal foglalkozó cég számára. A csapatot két kulcsszó jellemzi: tapasztalat és aktivitás. A cég az új kihívásokat cselekvő módon fogadja azért, hogy új megoldásokat találjanak. Ambiciózus céljaikhoz olyan embereket keresnek, akik lelkesen és újító módon képesek az elképzelések megvalósítását előmozdítani.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Mérnök vezető

Munkavégzés helye:

Csesztreg

Érdeklődni lehet: 36302449797

Munkaidő:

8 óra

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857