Partnerünk a világ egyik vezető autóipari vállalata.

Pest megyei telephelyükre keresünk

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

kollégát.

FELADATOK:

  • Az integrált minőségirányítási rendszer szinten tartása, a rendszer folyamatos fejlesztése
  • A minőségügyi osztály munkájának irányítása
  • Belső folyamatok ellenőrzése és fejlesztése
  • Minőségügyi problémák azonosítása és a megoldás nyomon követése
  • Belső és külső auditok tervezése és végrehajtása
  • Vállalati termékfejlesztés támogatása, a  termékek és szolgáltatások életciklus-menedzsmentje quality oldalról
  • A vállalati innovációs kezdeményezések támogatása technikai és stratégiai szemlélettel
  • Riportok készítése a vezetőség felé
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

ELVÁRÁSOK:

  • Mérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves nemzetközi környezetben autóipari vagy IT fejlesztési cégnél szerzett  tapasztalat
  • Tárgylóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Minőségügyi rendszerek és szabványok ismerete (ISO9001, ISO14001, ISO27001)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyon motivált, ügyfélközpontú, innovatív egyéniség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.