Kollmax Kereskedelmi Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Minőségbiztosítási vezető

Cégünk Közép-Európa vezető kutya jutalomfalat és fogtisztító gyárát üzemelteti. Erőteljes nemzetközi jelenlét, dinamikus fejlődés és folyamatos innováció jellemez bennünket.

Főbb feladatok, munkák:

Minőségirányítási rendszerünk kezelése és folyamatos fejlesztése, az alábbi alapvető területeken:
  • specifikációk kezelése
  • gyártási és ellenőrzési adatlapok kezelése
  • minőségirányítási auditokra való felkészülés, auditokon való részvétel (HACCP, ISO, IFS)
  • külső laborvizsgálati mérések kezelése
  • rovar- és rágcsálóirtás teljeskörű üzemi kezelése
  • reklamációk kezelése
  • oktatási anyagok készítése, belső oktatások lebonyolítása;
  • belső auditok teljeskörű intézése, akciók nyomonkövetése, értékelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség (HACCP rendszergazda, IFS/BRC/FSSC 22000 belső auditor)
  • élelmiszeripari termelőüzemben szerzett tapasztalat élelmiszer-biztonság / minőségirányítás területen
  • naprakész élelmiszerlánc-szabályozási ismeretek
  • nagyfokú precizitás, önálló munkavégzési képesség
  • számítógépes felhasználói ismeretek
  • angol nyelv középfokú ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Olasz nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • mobiltelefon
  • hosszú távon tervezhető stabil jövedelmi és szakmai háttér, fejlődési lehetőség
  • önálló munkavégzés egy fiatalos, dinamikus csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Olasz (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7630 Pécs, Edison utca

A jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát, képzettségét igazoló okiratok másolatát, motivációs levelét, valamint nettó munkabér igényét!