BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk Gyöngyösön található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán.

Minőségügyi csapatuk élére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségirányítási rendszer működtetése
  • A minőségbiztosítási csapat munkájának felügyelete és irányítása
  • A termelés támogatása minőségbiztosítással összefüggő kérdésekben
  • Folyamatos minőségfejlesztés
  • Hatékonyságnövelés, selejtcsökkentés
  • A cég képviselete belső és külső auditok során
  • Riportálás a cégvezetés felé
  • EHS tevékenység koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves releváns tapasztalat és 3 év vezetői tapasztalat
  • Aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási rendszerek, szabványok ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Üzemanyagkártya
  • Béren kívüli juttatások
  • Éves bónusz
  • Költözés esetén albérlettámogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Heves megye

Egyéb információ:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar ÉS angol VAGY német nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!