Minőségbiztosítási vezető (Baranya megye)

PSP Siklóssy & Partner Kft.

Baranya megye

Megbízónk nagy múltú, többmilliárd forgalmú, német családi tulajdonú konzervipari gyártó vállalat, amely az elmúlt évtizedekben folyamatosan, stabilan és nyereségesen működött. A csapat kiegészítésére keresünk részére

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐT

Feladatai

  • IFS szerinti minőségirányítási rendszer működtetése,
  • a feladatok, meghatározása, irányítása, végrehajtása és ellenőrzése,
  • az élelmiszer-biztonsági rendszer működtetése.
  • kapcsolódó adatelemzések készítése
  • Rendszer és vevői auditok lebonyolítása, kapcsolattartás az auditáló szervezetekkel.
  • a HACCP munkacsoport munkájának irányítása,
  • Az élelmiszer előállításra vonatkozó jogszabályok, rendeletek alkalmazása.
  • reklamációk kivizsgálása, gyökérok elemzések,
  • Vevői igények véleményezése
  • Minőségügyi, higiéniai oktatások megtartása.
  • Higiéniai feladatok ellátása, szervezése, a fegyelem betartásának ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, jelentési kötelezettségek teljesítése.
  • A nyomon követési és üvegellenőr munkatársak tevékenységének koordinálása.

Ideális pályázónk olyan élelmiszer mérnök vagy technológus, aki minőségbiztosítási vezetőként több éves élelmiszeripari tapasztalatra tett szert, IFS gyakorlata van, beosztottaival, az ügyfelekkel és az auditorokkal hatékonyan és stratégiai szemlélettel kommunikál. Hosszútávon gondolkodó, megállapodott szakember. Felfrissíthető, vagy jó német nyelvtudás feltétel, angol előny.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Kérjük, pályázatát, amelyet bizalmasan kezelünk, a 48989. pályázati számra hivatkozva küldje.