Minőségbiztosítási vezető

Miért érdemes jelentkezned?

  • multinacionális környezet, családias hangulat;
  • stabil és kiszámítható nagyvállalati háttér;
  • szerteágazó kihívásokkal teli feladatok;
  • attraktív bércsomag vár Rád.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • a minőségbiztosítási tevékenység koordinálása,
  • külföldi menedzsmenttel való rendszeres kapcsolattartás;
  • a területen dolgozók munkájának koordinálása;
  • auditokra való felkészülés;
  • a minőségügyi rendszer karbantartása és fejlesztése;
  • dolgozók irányítása, támogatása és fejlesztése, a motiváló légkör fenntartása, a személyzet elkötelezettségének növelése és hatékony munkavégzéshez megfelelő környezet megteremtése;
  • elemzések, kimutatások, riportok készítése.

Te vagy az IGAZI, ha

  • felsőfokú műszaki/szakirányú végzettséged van;
  • gyártócégnél szerzett releváns tapasztalattal rendelkezel;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt;
  • legalább 5 éves vezetői tapasztalattal rendelkezel;
  • pontosan és precízen tudod végezni a munkádat;
  • jól terhelhető vagy, jó a probléma megoldó képességed;
  • B kategóriás jogosítvánnyal és saját gépjárművel rendelkezel.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Újhartyán

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.