Európai hálózattal rendelkező kereskedelmi üzletlánc részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási-termékjelölési asszisztens

Amit partnerünk kínál:

  • Változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • Hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • Attraktív bérezés
  • Cafetéria
  • Nagy értékű egészségprogram
  • Kiemelt munkába-járás támogatás

Ami feladatod lesz:

  • Termékjelölések készítése a beszállítókkal és társosztályokon dolgozó kollégákkal együttműködve
  • Csomagolási tervek ellenőrzése
  • Termékjelölések fordítása
  • Jogszabályok folyamatos követése
  • Aktív kapcsolattarás a beszerzéssel, csomagolásfejlesztéssel, a minőségbiztosítás egyéb területeivel
  • Egyeztetés a német anyavállalattal, szállítókkal

Ami az elvárásunk feléd:

  • Tárgyalóképes, aktív német nyelvismeret szóban és írásban
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos MS Office kezelés
  • Jó kommunikációs készség és precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület