Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
1991 óta P S P S i k l ó s s y és P a r t n e r Vezetői Tanácsadó Kft.

Megbízónk, különböző iparágak számára alumíniumöntvényeket gyártó, nemzetközileg tevékenykedő sikeres német tulajdonú családi vállalkozás. A magyar vállalathoz keresünk

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUST

reklamációkezelés, autóipari beszállító cég
(Észak-kelet Magyarország)

Feladatai

    ügyfél-reklamációk minőségügyi módszerek segítségével történő kezelése, az ezzel kapcsolatos tárgyalások intézése az ügyfelekkel valamint a termék gyártásának figyelemmel kísérése (adott esetben az érintett termék gyártásának megállítása/felfüggesztése).

Ideális pályázónk

    autóipari beszállító vállalatnál a reklamációkezelésben, valamint 3-4 fő munkatárs vezetésében tapasztalatot szerzett szakember. A magyar anyanyelv mellet előny a jó német vagy angol nyelvismeret.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Kérjük, fényképes pályázatát – amelyet bizalmasan kezelünk – magyar és angol vagy német nyelven a 38085. pályázati számra hivatkozva a "Jelentkezem" gomb segítségével küldje.

1051 Budapest, József nádor tér 8., I./2. Tel.: 266-5235

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: PSP Siklóssy & Partner Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségbiztosítási Technikus
  • Rövid pozíció név: Minőségbiztosítási technikus
  • Hirdető cég: PSP Siklóssy & Partner Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Feladatok: ügyfél-reklamációk minőségügyi módszerek segítségével történő kezelése, az ezzel kapcsolatos tárgyalások intézése az ügyfelekkel valamint a termék gyártásának figyelemmel kísérése (adott esetben az érintett termék gyártásának megállítása/felfüggesztése).
  • Elvárások: autóipari beszállító vállalatnál a reklamációkezelésben, valamint 3-4 fő munkatárs vezetésében tapasztalatot szerzett szakember. A magyar anyanyelv mellet előny a jó német vagy angol nyelvismeret.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-26
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 3