Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Schweitzer cégcsoporthoz tartozó B-Consult Schweitzer Kft. csóti székhelyére keres

Minőségbiztosítási technikust:

Feladatok:

  • minőségügyi és teljesítményfokozási szempontból a gyártás folyamatos támogatása
  • auditokban való aktív részvétel
  • együttműködés a társosztályokkal, a csoport többi tagjával
  • minőségügyi mutatók folyamatos figyelése, elemzése
  • minőségellenőrzés árubeérkezéskor és árukiadáskor
  • dimenzionális mérések, jellemzően tolómérővel, menetidomszerekkel és mérőszalaggal
  • a beszállított termékek minőségellenőrzése a meghatározott (AQL) folyamat szerint
  • javaslatok az ellenőrzés hatékonyságának növelésére
  • minőségügyi folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • felsőfokú végzettség előny
  • műszaki rajz értelmezésének képessége/ismerete,
  • angol vagy német nyelvtudás előny,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jártasság kézi mérőeszközök használatában előny

Amit kínálunk:

  • folyamatos fejlődési, oktatási lehetőségek
  • versenyképes bérezés, béren kívüli juttatási csomag
  • hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál,
  • tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet,
  • utazási támogatás, vállalati buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Csót

Jelentkezni lehet:

- Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud vagy
- A csóti telephely portáján leadott jelentkezési lapon:
Csót, Rákóczi u. 72., Schoptec Kft. portaszolgálat

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: B-Consult Schweitzer Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségbiztosítási technikus
  • Rövid pozíció név: Minőségbiztosítási technikus
  • Hirdető cég: B-Consult Schweitzer Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Csót
  • Feladatok: minőségügyi és teljesítményfokozási szempontból a gyártás folyamatos támogatása auditokban való aktív részvétel együttműködés a társosztályokkal, a csoport többi tagjával minőségügyi mutatók folyamatos figyelése, elemzése minőségellenőrzés árubeérkezéskor és árukiadáskor dimenzionális mérések, jellemzően tolómérővel, menetidomszerekkel és mérőszalaggal a beszállított termékek minőségellenőrzése a meghatározott (AQL) folyamat szerint javaslatok az ellenőrzés hatékonyságának növelésére minőségügyi folyamatok fejlesztése
  • Elvárások: középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny műszaki rajz értelmezésének képessége/ismerete, angol vagy német nyelvtudás előny, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, pontos, precíz munkavégzés, jártasság kézi mérőeszközök használatában előny
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-09
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1