Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk. Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk a:

Minőségbiztosítási Igazgatóság – Fermentáció & Bioreaktor Focus Factory QA Csapatába

Minőségbiztosítási támogató munkatárs

pozícióba.

Feladatok:

  • A termelési adatok/gyártási sorozatra vonatkozó nyilvántartások felülvizsgálata, és a dokumentum jóváhagyására.
  • A termék forgalomba hozatalára vonatkozó dokumentációk előkészítése.
  • Helyi szinten, az üzemi termelési feladatok/folyamatok GMP betartásának biztosítása, valamint az eredmények minőségi előírások szerinti alakulásának biztosítása.
  • A PQR tekintetében a fő teljesítménymutatók és más kibocsátott teljesítmény-felülvizsgálati adatok (KPI) összegyűjtése. A megbízási körébe tartozó CAPA, változáskezelés, deviáció vagy más, a megbízási körébe tartozó feladat időszerű teljesítése.
  • Adatbázisok készítése, kezelése, ellenőrzése, adatbevitel.
  • Javaslattétel a QA folyamatok fejlesztésére, az üzemben az elvárt minőségközpontú magatartás hirdetője és példaképe.
  • Az üzemi validálásokban és inspekciókon való támogató részvétel, továbbá az önellenőrzések esetleges elvégzése

Az ideális jelölt:

  • Képes belső és tudományos auditokat vezetői szerepben, külső auditokat pedig az auditcsapat tagjaként levezetni egy adott területen belül.
  • Ismeri a gyógyszeripari fejlesztési, szabályozási és gyártási tudományos folyamatokat több területen (releváns szabványok, EudraLex Vol 4.)
  • Alapszinten ismeri és átlátja a Ceva felépítését, termékeit és folyamatait. Alapszinten ismeri a folyamatos fejlesztés eszközeit és a vizsgálati eszközöket és képes megfogalmazni a problémákat.
  • Ismeri a specifikus szakmai előírásokat, irányelveket és eszközöket. Képes kielemezni a problémákat, és megoldási javaslatokkal előállni.
  • Felsőfokon használja és kiválóan ismeri az irodai szoftvereket.
  • Ismeri a minőségi rendszereszközöket, és tudja, hogyan alkalmazza azokat a főbb globális szabályozások (GMP, ISO) által megkövetelt irányvonalak mentén.
  • Legalább Bsc. fokozatú természettudományos végzettséggel vagy releváns tapasztalattal rendelkezik
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szabálykövető, megbízható, következetes pontos munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Jó kapcsolatépítő és kapcsolattartó képesség
  • Komplex, széleskörű feladatok kezelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Biológiai Minőségbiztosítási vagy termelői/gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Vakcina gyártásban szerzett tapasztalat
  • EudraLex Vol. 4 - átfogó ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Egészségügy, Gyógyszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk „Minőségbiztosítási támogató munkatárs hivatkozással.

2021.02.04.