Karrier az Audinál

Minőségbiztosítási szériatervező mérnök - Karosszériaüzem

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A győri járműgyár karosszériaüzeme a konszernben ismert legmagasabb technológiai színvonalat képviseli. Ezen felül termékpalettája is különlegessé teszi az üzemet, mivel öt különböző karosszériatípus gyártására van lehetőség. A különböző típusok közel azonos padlólemezzel, de teljesen eltérő felépítménnyel történő gyártása komoly kihívást jelent a mindennapi munkában. Ez a gyártásban, a karbantartásban, az üzemmenedzsment valamint a logisztika területén dolgozó munkatársaink számára izgalmas feladatokat tartogat, hiszen egy bonyolult, ugyanakkor rugalmas gyártási rendszer üzemeltetését teszi szükségessé. Ahhoz, hogy termékeink a szilárdság, a méret és a felület tekintetében is megfeleljenek az előírásoknak, elengedhetetlen a munkatársaink minőség iránti elhivatottsága és kiváló szakmai képzettsége.

Következő feladatok várnak Önre

  • A karosszériaüzem termelésének képviselete a társterületekkel szemben minőségügyi reklamációk esetén
  • Minőségi reklamációk koordinálása, ledolgozása
  • Részvétel a járműgyártás során minőségügyi szabályozókörben fellépő hibák megszüntetésére irányuló feladatokban
  • Társterületek (présüzem, lakkozó üzem, járműszerelde) folyamatos tájékoztatása, információk dokumentálása
  • Együttműködés gyártósori mérnökökkel, műszakvezetőkkel, műszakkoordinátorokkal
  • Auditokon való részvétel, a karosszériaüzem termelésének képviselete
  • Gyártósori reklamációk felülvizsgálata, gyorsanalízisek
  • Támogatás folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozásában

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 év termelésben és/vagy minőségbiztosítási területen szerzett munkatapasztalata van
  • Tárgyalóképes német nyelvtudása van
  • Minőségközponti gondolkodású, jó műszaki érzékű, analitikus gondolkodásmóddal rendelkező személyiség
  • Jó kommunikációs és érdekérvényesítő képességgel rendelkezik
  • Képes csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Hatékonyan tudja alkalmazni az MS Office programokat

    A pályázás feltétele magyar és német nyelvű önéletrajz csatolása!

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: azonnal

Referencia kód: GYDP16385

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Csapó-Szamosvári Ágnes
+36 96 66 1227