• A UPS, a világ egyik legmeghatározóbb logisztikai vállalata, budaörsi gyógyszer-disztribúciós központjába keres munkatársat.
  • Minőségbiztosítási specialista

    Feladatok:

    • Auditokra és hatósági inspekciókra való felkészülés előkészítése, dokumentálása
    • Auditok és hatósági inspekciók lebonyolítása, jegyzőkönyv készítése
    • Audit jelentések nyomon követése, ezekből adódó korrekciós feladatok monitorozása
    • Javító-megelőző intézkedések meghatározásában közreműködés, javító intézkedések megtétele
    • A szükséges adatok és file-ok előkészítése a különböző riportokhoz, illetve adott riportok elkészítése az utasításoknak megfelelően a vállalat és a partnerek igénye szerint
    • Ügyfelekkel való kapcsolattartás az auditokkal kapcsolatban
    • Önellenőrzések végzése
    • A cég dolgozóinak oktatása, GDP/GMP és SOP tréningek dokumentációjának felügyelete
    • GDP/GMP vonatkozású SOP-k karbantartása
    • Kockázatértékelések készítése
    • Változás menedzsment

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Gyógyszerész, szakgyógyszerész végzettség
    • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
    • Számítógépes felhasználói ismeretek
    • Folyékony angol nyelvismeret, a mindennapi munkavégzéshez elengedhetetlen

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Gyógyszergyártás, raktározás, minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
    • Minőségügyi ismeretekben (GDP/GMP) szerzett gyakorlat

    Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható vállalati háttér
    • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
    • Barátságos, támogató csapat
    • Cafeteria már belépéstől a belső szabályzat alapján
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
    • Minden munkavállalónak baleset biztosítás

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Gyógyszerész
    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2042 Budaörs, Akron utca

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fizetési igénnyel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát .