Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Nádudvari® tej- és hústermékek előállítója, a Nádudvari Élelmiszer Kft. húsüzeme keres

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS

munkavállalót.

Feladatok:

  • Hatósági ellenőrzéseken, és vevői auditokon történő részvétel, ezek előkészületeinek aktív támogatása.
  • Üzemi higiénia felügyelete, kapcsolódó szabályozások kialakítása
  • IFS, TFMS rendszerek működtetésének támogatása
  • Csomagolás, jelölés kialakítás, fejlesztésben való részvétel
  • Gyártási folyamatok minőségbiztosítási felügyelete

Elvárások:

  • Élelmiszeripari felsőfokú végzettség

Előny:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • élelmiszeripari vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
  • Kis létszámú csoport irányításában szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4181 Nádudvar, Mihályhalmi útfél (külterület)

- E-mailen fényképes önéletrajz beküldése a "jelentkezem" gombon keresztül.
- Határidő: 2017.11.02.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: NÁDUDVARI ÉLELMISZER KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségbiztosítási munkatárs
  • Rövid pozíció név: Minőségbiztosítási munkatárs
  • Hirdető cég: NÁDUDVARI ÉLELMISZER KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Nádudvar
  • Feladatok: Hatósági ellenőrzéseken, és vevői auditokon történő részvétel, ezek előkészületeinek aktív támogatása. Üzemi higiénia felügyelete, kapcsolódó szabályozások kialakítása IFS, TFMS rendszerek működtetésének támogatása Csomagolás, jelölés kialakítás, fejlesztésben való részvétel Gyártási folyamatok minőségbiztosítási felügyelete
  • Elvárások: Élelmiszeripari felsőfokú végzettség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-19