Nemzetközi cégcsoport magyarországi tagjaként készülékeink a szabadidő kellemes eltöltését biztosító lakókocsikba és lakóautókba vannak beépítve, abszorpciós készülékeink a szállodai igényeket elégítik ki.

Megnövekedett feladataink ellátásához minőségbiztosítási csapatunkba keresünk

Minőségbiztosítási mérnököt – Abszorpciós készülékek

Feladatok:

  • Minőség releváns projektekben való részvétel (koncepciók kidolgozása, kapcsolatfelvétel a külső partnerekkel, IT releváns fejlesztések támogatása, szoftver fejlesztések koordinálása)
  • Termékpontozási rendszer fejlesztése, kialakítása.
  • Gyártási selejtek, nem megfelelőségek nyomon követése, javító intézkedések koordinálása
  • Elsőminta készítés koordinálása. PPAP dokumentáció készítése és mérések, laborvizsgálatok koordinálása.
  • Belső és külső reklamációk kezelése. Javító és megelőző intézkedések meghozása, bevezetése.

Akit keresünk

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Projektmenedzsment és vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Minőségfejlesztési technikák (5W, 8 D, 5S) ismerete
  • min. 3 év releváns tapasztalat
  • Angolul középfokú szinten kommunikál
  • Rugalmasság jellemzi, csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális, modern, új munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, szakmai továbbképzések
  • Stabilitás, biztonság, megbecsülés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Jászberény

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.

Kapcsolattartó: Tóth Zoltán

Dometic Zrt. 5100 Jászberény, Necső telep 1.