WKW Hungaria Kft.

Munkatársat keresünk

Minőségbiztosítási mérnök

pozícióba.

Cégünk, az WKW Hungaria Kft. egy győri székhelyű 100%-os német tulajdonban lévő autóipari beszállító, a WKW Automotive cégcsoport tagja.
Vállalatunk alumínium profilok megmunkálásával, hőkezelésével, műanyag alkatrészek fröccsöntésével és dugattyúszereléssel foglalkozik. A cégcsoport Győrben egy új, közel 17 000 négyzetméter alapterületű csarnokot épített, amelyben 2021-től fokozatosan új felületkezelési technológiákat - polírozás, eloxálás, lakkozás - alkalmazó üzemek kezdik meg tevékenységüket.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új projektek bevezetése, koordinálása a WEA, és a WKW Hungária különbözõ területei és a projekthez tartozó beszállító és szolgáltatók között.
  • Mérõeszköz-, gépképességvizsgálatok végrehajtása, végrehajtatása
  • Új projektek, projekt-és termelési dokumentációinak elkészítése / elkészítettése. (FMEA, Control Plan, Prüfplan, Munka-, csomagolási utasítás)
  • Új projektek különbözõ fázisainak (prototípus, elõszéria, széria) termelési folyamatainak felügyelete, koordinálása, bemintázások felügyelete. (APQP, PPAP, VDA2-PPF)
  • Belsõ, vevõi R&R végrehajtása hiányosságok felmérése, javítóintézkedések bevezetése
  • Határminták egyeztetése a vevõkkel, a szériagyártást követõ három hónapig
  • Határminták megállapítása a termelésben
  • Vevõi reklamációk kezelése, (8-D, 5W, Ishikawa)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Min. 3 éves autóiparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelv tárgyalási szintű használata, angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú,stabil munkalehetőség
  • 13. havi fizetés
  • Havi 10.000 Ft Cafeteria juttatás a próbaidő alatt is
  • Nyelvi és szakmai továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Nyírfa sor 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar és német nyelvű önéletrajzát!