• Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.
  • Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el pályázatát!
  • Minőségbiztosítási mérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      ·A Minőségbiztosítási vezető munkájának támogatása székesfehérvári telephelyünkön

      ·Vevői követelmények felülvizsgálata, véleményezése és betartatása

      ·Vevői követelmények alapján a vizsgálati tervek készítése és ellenőrzése

      ·Változtatás esetén a minőségtervezési dokumentumokban a módosítás végrehajtása

      ·A termelés során felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel

      ·Belső auditok végzése az érvényes munkaelőírások alapján

      ·Reklamáció kezelés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      ·Felsőfokú műszaki végzettség, vagy legalább 1 év minőségbiztosítási mérnök/technikus pozícióban eltöltött tapasztalat

      ·Biztos, stabil angol nyelvtudás

      ·Felhasználószintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik

      ·Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség

      ·Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi

      ·Autóipari elvárásokkal azonosulni tudó pályázók jelentkezését várjuk

    Amit kínálunk:

      ·Stabil, hosszú távú munkalehetőség

      ·Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség

      ·Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia

      ·Szakmai és nyelvi képzés támogatása

      ·Lakhatási támogatás

      ·Elérhető éves jövedelem szakmai tapasztalat függvényében: 4.200.000-7.200.000 Ft

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Minőségellenőrzés
    • Mérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár, Berényi út 72.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Jelentkezem gomb megnyomásával elküldheti önéletrjzát!