Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • A VIDEOTON Holding Zrt. a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport. Fő tevékenységében, a szerződéses gyártásban már évek óta Európa vezető cégei közé tartozik és világviszonylatban is a legnagyobbak között tartják számon.
  • A VIDEOTON Autóelektronika Kft. autóipari elektronikai vezérlések összeszerelését végzi. Termelésének és technológiájának további bővítéséhez az alábbi pozícióba keres munkatársakat:
  • Minőségbiztosítási mérnök

    Feladatok:

    • Elektronikai termékek vevői reklamációinak kezelése, analízis, műszaki megoldások keresése. Kapcsolattartás vevőkkel minőség vonatkozású ügyekben
    • Belső minőség mutatók javítása
    • Auditokon (külső-belső) részvétel, a feltárt nem megfelelőségek ellenintézkedéseinek meghatározása, végrehajtása/végrehajtatása
    • Részvétel új termékek bevezetésében- Minőségi kockázatok feltárása, FMEA, CP, bemintázások, és egyéb dokumentációk készítése

    Elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Precizitás, a részletekre való odafigyelés
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Rugalmasság

    Előnyt jelent:

    • Villamosmérnöki végzettség
    • Autóipari ismeretek
    • Elektronikai gyártási folyamatok ismerete (Beültetési, forrasztási technológiák)

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Mérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    Székesfehérvár, 8000 Berényi út 72-100.

    Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: VIDEOTON Autóelektronika Kft.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Minőségbiztosítási mérnök
    • Hirdető cég: VIDEOTON Autóelektronika Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Fejér megye
    • Város: Székesfehérvár
    • Feladatok: Elektronikai termékek vevői reklamációinak kezelése, analízis, műszaki megoldások keresése. Kapcsolattartás vevőkkel minőség vonatkozású ügyekben Belső minőség mutatók javítása Auditokon (külső-belső) részvétel, a feltárt nem megfelelőségek ellenintézkedéseinek meghatározása, végrehajtása/végrehajtatása Részvétel új termékek bevezetésében- Minőségi kockázatok feltárása, FMEA, CP, bemintázások, és egyéb dokumentációk készítése
    • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség Tárgyalóképes angol nyelvtudás Precizitás, a részletekre való odafigyelés Kiváló kommunikációs készség Rugalmasság
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017.05.19