A GEDIA Hungary Kft. autóipari beszállítóként sajtolt és hegesztett elemeket készít a karosszéria- és futómű-gyártáshoz. Hegesztőrobot gépsorokat, csőhajlító berendezéseket és automatizált présrendszereket üzemeltető tatai gyárunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási mérnök/Vevői kapcsolattartó

Feladatok:

  • vevővel történő napi szintű kapcsolattartás, vevői reklamációk kezelése
  • javító, megelőző tevékenységek meghatározása, az intézkedési tervek koordinálása, végrehajtásának ellenőrzése
  • vevői elégedettség nyomon követése és információ szolgáltatása
  • gyártástámogatás a minőségbiztosítás területén
  • quality KPI-ok figyelemmel követése, riportok készítése, minőségjavító intézkedések kivitelezése
  • selejt termékek hibaanalízisének kiértékelése, szükséges intézkedések meghatározása és támogatása
  • vevői auditok megszervezése és lebonyolítása
  • rendszer – és folyamat auditokon való aktív részvétel

Elvárás:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  • IATF 16949 és ISO 14001 szabványok ismerete
  • tárgyalóképes német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • autóiparban vagy termelő vállalatnál szerzett min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • hibaelemző, problémamegoldó módszerek ismerete (FMEA, 8D, Ishikawa, Pareto, 5Why, SPC)
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • VDA 6.3 folyamatauditor tanúsítvány
  • VDA 6.5 termék auditori tanúsítvány
  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • bejárás támogatás
  • fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, megbízható vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Tata

Várjuk önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!