Minőségbiztosítási Mérnök – vasúti területre

Profession Services

Budapest

Partnerünk leányvállalatként nyújt rendszerintegrációs szolgáltatásokat a meglévő vasúti villamosítás felgyorsítása érdekében Magyarországon és Közép-Kelet Európában. A cég irányítja a nagysebességű vasúti, metró- és villamosépítési projekteket, beleértve a tervezést, ellátást, építést, tesztelést, üzembehelyezést, üzemeltetést és a karbantartást.

Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Amilyen feladatok várnak Rád:

  • A projekt minőségi és mintavételi tervének (MMT) elkészítése a megrendelő elvárásainak megfelelően
  • Minőségügyi mutatók definiálása, a minőségügyi ellenőrző pontok felügyelete, a folyamatok monitoringja és fejlesztése
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése
  • A technológiai utasítás (TU) elkészítése
  • Külső és belső auditok lebonyolítása, anyagbemutatások (AB) készítése, menedzselése.
  • Kezelni, rendszerezni a vállalkozók által kötelezően beszerzett minőségi tanúsításokat és szükség esetén azokat rendelkezésre bocsájtani
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal minőségbiztosítási kérdésekben
  • A tanúsítási folyamatok koordinálása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal és a jogi szabályozás szerinti működés biztosítása

Amit elvárunk:

  • Mérnöki vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Vasútépítésben (metro, villamos) szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Minőségbiztosítási eszközök és megoldások ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés (és tényleg!)
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Élet-és egészségbiztosítás
  • Nemzetközi projektben való részvétel
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Projektmenedzsment

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest