A Toyo Seat Europe Kft. közel 20 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szerepében, ülésvázak gyártásával foglalkozunk, a Suzuki, Toyota, Volkswagen beszállítóiként.

Folyamatos fejlődésre törekszünk, csapatunk bővítésére
új kollégánkat keressük:

Minőségbiztosítási mérnök

munkakörbe

FELADATOK

  • Minőségjavító projektek koordinálása, belső folyamatok fejlesztése
  • Reklamációk kezelése (8D riport készítése, kiértékelése)
  • Termékdokumentációk átvizsgálása, módosítása, készítése
  • Minőségügyi mutatók nyomon követése, riportok készítése
  • Belső és külső auditokon, PDCA elemzésekben való aktív részvétel
  • Minőségi elemzések, problémamegoldó módszerek alkalmazása
  • Vevőkkel, beszállítókkal és tárosztályokkal való kapcsolattartás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Autóipari szabvány IATF 16949 ismerete
  • Minőségügyi technikák ismerete
  • Kiváló kommunikáció írásban és szóban
  • Vevőorientált hozzáállás, költségtudatos gondolkodás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés képessége

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Belső tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta, 2440 Iparos út 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.