thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
A thyssenkrupp konszern 162 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra. A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere. Világszerte 16 telephelyen dolgozunk olyan modern technológiai megoldások fejlesztésén, amelyekkel biztonságossá tesszük a járművek közlekedését. Budapesten az elektromos kormányrendszerek elektronikai és szoftverfejlesztési kompetenciaközpontja, Győrben pedig egy összeszerelő üzem található. A cégcsoport új beruházásaként Jászfényszarun létesül egy új gyártóegység, mely elektromechanikus kormányrendszerek gyártását és vezérműtengelyek összeszerelését látja el. Munkatársainkat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Minőségbiztosítási mérnök - Steering

Feladatok:

Your responsibilities

* Nem megfelelőségek esetén döntéshozatal megtétele (selejtezés, válogatás, átmunkálás), akciók bevezetése
* Döntéshozatal termékek elfogadásáról sorállás esetén; zárolás, feloldás koordinálása, rizikó analízis elkészítése
* A termelési quality dokumentáció frissítésének koordinálása
* Vevői elégedettség biztosítás
* Vevői reklamációk kivizsgálása
* Minőségügyi dokumentációk elkészítése és karbantartása (control Plan, PPAP, IS...)
* Termékaudit eredményeinek kivizsgálása és akciók bevezetése minőségügyi módszerek használatával
* Átmunkálás és átválogatás szervezése

We value diversity

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre , nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre , fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

Elvárások:

* Mechatronikai, villamosmérnöki, gépészmérnöki végzettség, vagy egyéb egyenértékű tanulmányi háttér
* Tárgyalóképes angol nyelvtudás
* Legalább 3 év minőségbiztosítási tapasztalat autóipari tömeggyártás területén főként vevői és termelési oldalon
* Minőségügyi probléma megoldó módszerek ismerete (G8D, Pareto, 5M, 5 Why, SPC...)
* Ügyfélközpontúság, prezentációs készség, strukturált problémamegoldó-képesség, szervezői képesség
* Utazási hajlandóság (20%)

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Ajánlatunk:

* Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
* Részvétel nemzetközi projektekben
* Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat