„Világszínvonalú beszállító…világszínvonalú ügyfeleknek”

A 470 főt foglalkoztató és folyamatos bővülés alatt álló Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. Az angol tulajdonú cég 10 telephellyel rendelkezik, ebből 7 Angliában, egy Magyarországon (Ászáron), egy Németországban és egy Kínában található. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.
Az alábbi munkakörbe keresünk releváns tapasztalattal rendelkező munkatársat:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • Gyártási minőségbiztosítás fejlesztése
  • Vevőkkel történő napi szintű kapcsolattartás a meglévő és új termékek kapcsán
  • Vevői reklamációk és akciók kezelése, nyomon követése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Munkavállalók minőségügyi szemléletének fejlesztése
  • Folyamatfejlesztés a társterületekkel
  • A problémák kezelése, gyökérokok elemzése, problémák megoldása
  • Auditokra felkészülés és azokon történő részvétel

Feltételek:

  • Minőségbiztosítási mérnök vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-4 év minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS/IATF 16949
  • FMEA, 8D, 5WHY, Ishikawa módszerek ismerete
  • MS Office ismeret
  • Magas stressztűrőképesség
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Kitartás
  • Határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő szervezet
  • Külföldi betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Barátságos, támogató légkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Ászár, 2881 Köztársasági út 15/a.

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet a „Jelentkezem” gombon keresztül vagy a 2881 Ászár, Köztársaság út 15/A. postacímen. További információ kérhető a 34/553-064 telefonszámon.