A SAMSUNG Electronics Magyar Zrt. 1990-ben kezdte meg működését Magyarországon. Az elmúlt évtizedekben a cég nagy léptekkel haladt a gyártásban és a kereskedelemben egyaránt. A megnövekedett kereslet újabb és újabb feladatok megoldására készteti a SAMSUNG vezetőit és dolgozóit, akik felelősséggel vállalják a jövő kihívásait.
A több száz milliárdos árbevételével és a közel 2500 fős létszámával cégünk tagja a magyarországi top 10 nagyvállalatnak.

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok / késztermékek minőségellenőrzésének koordinálása,
  • A belső, illetve külső gyártási helyszíneken a minőségellenőrök munkájának támogatása, szervezése,
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás, folyamataik fejlesztése, felügyelete, auditálása,
  • Minőségi adatok visszacsatolása a beszállítóknak / vevőknek, adminisztráció a kapcsolódó rendszerekben, reklamációk kezelése,
  • Piaci meghibásodások elemzése alapján javító, megelőző intézkedések kidolgozásában való részvétel,
  • Külső helyszíni minőségellenőrzés a beszállítóknál / vevőknél (Magyarországon és akár külföldön is).

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség (villamosmérnök / gépészmérnök / műszaki menedzser - minőségbiztosítási szakirány előny)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Gyors problémamegoldó képesség,
  • Határozott fellépés, gyakorlatias hozzáállás,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ajánlatunk:

  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakör a világ egyik vezető szórakoztató-elektronikai vállalatánál,
  • Karrier-és fejlődési lehetőség,
  • Továbbtanulási lehetőségek támogatása,
  • Jelentős béren kívüli juttatások,
  • Ingyenes céges buszjárat számos településről.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva.