Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik legjelentősebb HR-szolgáltatója:
  • 14 hazai és szlovák kirendeltség
  • több mint 150 partner, a középvállalkozásoktól a multinacionális cégekig
  • évi több mint 1200 munkalehetőség
  • 4800 álláskereső elhelyezése az elmúlt 1 évben
  • A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

    Minőségbiztosítási mérnök (Rendszermegbízott) - 51744

    36704550219

    Elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Minőségbiztosítási területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
    • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
    • ISO/TS 16949:2009 szabvány ismerete

    Feladatok:

    • Tanúsító auditok belső megszervezése és irányítása
    • Éves auditterv elkészítése
    • Belső rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, az auditokból származó intézkedési tervek felügyelete
    • Részvétel a vevőlátogatásokkal kapcsolatos feladattervek ledolgozásának koordinálásában
    • Vevői specifikációk és autóipari követelmények vizsgálata
    • Minőségügyi mérőszámok felügyelete, intézkedési tervek kidolgozása és nyomon követése
    • Dokumentációk kezelése

    Előny:

    • Autóipari szabványok ismerete
    • Angol nyelvismeret
    • VDA 6.3 Belső Folyamat Auditor és ISO/TS 16949:2009 Belső Auditor képesítés

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Multinacionális környezet
    • Cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
    • Továbbképzési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Minőségellenőrzés
    • Mérnök
    • Minőségbiztosítási mérnök

    Munkavégzés helye:

    Mosonmagyaróvár

    Érdeklődni lehet: 36704550219

    Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    1 db szavazat
    Állás, munka még: Pannon-Work Zrt.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Minőségbiztosítási mérnök (Rendszermegbízott) - 51744
    • Hirdető cég: Pannon-Work Zrt.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
    • Város: Mosonmagyaróvár
    • Feladatok: Tanúsító auditok belső megszervezése és irányítása Éves auditterv elkészítése Belső rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, az auditokból származó intézkedési tervek felügyelete Részvétel a vevőlátogatásokkal kapcsolatos feladattervek ledolgozásának koordinálásában Vevői specifikációk és autóipari követelmények vizsgálata Minőségügyi mérőszámok felügyelete, intézkedési tervek kidolgozása és nyomon követése Dokumentációk kezelése
    • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség Minőségbiztosítási területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban ISO/TS 16949:2009 szabvány ismerete
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Német
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.01.10
    • értékelés: 3
    • értékelők száma: 1