A német tulajdonban lévő, műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó
Polymer Technology Company Kft.

Minőségbiztosítási mérnök

munkakörbe munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • Biztosítani az ISO 9001 és az EN ISO 14001 előírásainak való megfelelést a gyártás területén,
  • Reklamációk kivizsgálása, a hibás termékek vizsgálata,
  • A belső nem megfelelőségek elemzése, előfordulásuk csökkentése,
  • Gyártási folyamatok minőségszempontú felügyelete,
  • Minőségügyi kimutatások készítése,
  • Minőséget érintő problémákról megbeszélések szervezése, levezetése,
  • A termeléshez kapcsolódó minőségügyi dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Minőségbiztosítási mérnököt vagy technikusi végzettség,
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent,
  • Magabiztos számítástechnikai alapismeretek,
  • Precíz, önálló munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás-támogatás,
  • Azonnali munkakezdés,
  • A német vállalat biztos háttere,
  • Változatos feladatok.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

A fényképes szakmai önéletrajzokat, a bérigény feltüntetésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!