• A magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője,
  • a Polyax Kft.
  • Minőségbiztosítási mérnök

    munkatársat keres, azonnali kezdési lehetőséggel.

      Cégünk 1986 óta működő aktív forgácsoló üzem, főként autóipari területen tevékenykedünk. Szolgáltatásainkat folyamatosan bővítjük, hogy az egyre szigorúbb vevői követelményeknek eleget tegyünk, illetve versenyképességünket növeljük.

    Feladatok:

    • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése
    • Termék,- és auditfolyamatban aktív részvétel
    • Beszállítói folyamatok fejlesztése
    • Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen
    • Reklamációkezelés
    • „Első minta” vizsgálati jelentések elkészítése a vevő felé

    Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség (műszaki terület előny)
    • Autóipari követelmények ismerete
    • Angol nyelvtudás
    • Vevőorientált hozzáállás, segítőkészség
    • Megbízható személyiség, lojalitás
    • Csapatmunka
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

    Előnyök:

    • Hasonló területeken szerzett munkatapasztalat
    • További nyelv ismerete, elsősorban német

    Amit kínálunk:

    • Változatos feladatok, családias légkör
    • Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség
    • Vezetői támogatás
    • Versenyképes fizetés
    • Hosszú távú karrierlehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Mérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Székesfehérvár, 8000 Bárándi utca 26-28.

    Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.