Minőségbiztosítási mérnök

Mondi Békéscsaba Kft.

Békéscsaba

Mondi Békéscsaba Csomagolóanyag-gyártó Kft.
csomagolóanyagok gyártása területén vezető szerepet betöltő cég

munkatársat keres

Feladatok

  • Minőségi belső (BMP) és külső reklamációk kivizsgálásában, a hibaok feltárásban és az akciótervek végrehajtásában való részvétel
  • Termékbiztonsággal/ termékmegfelelőséggel kapcsolatos dokumentumok és elemzések elkészítése
  • Munkája során tapasztalt nem megfelelőségek észlelése, azonosítása, kivizsgálása
  • Nem megfelelő termékek eljárás szerinti kezelésének biztosítása
  • A vevői és beszállítói reklamációk és kérések kezelése
  • A futó minőségbiztosítást érintő projektek lebonyolításában, összehangolásában, dokumentálásában, nyomonkövetésében, és hatékonyságának igazolásában történő részvétel
  • A vevői és beszállítói auditok felkészülésében való részvétel
  • A kapcsolódó oktatási anyagok elkészítés, oktatások tartása, oktatások megvalósulásának nyomon követése
  • Minőségbiztosítási, monitoring rendszerek, minőségügyi mérőszámok rendszeres; havi részletes elemzése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő munkahely, multinacionális vállalati környezet
  • Kihívást jelentő feladat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Békéscsaba