Kedali Hungary Kft

2100 Gödöllő, Haraszti utca 3.

A Kedali 1996 -óta elkötelezett amellett, hogy a világ vezető lítium akkumulátor alkatrész beszállítója legyen.

A Kedali Hungary Kft Gödöllőn létesített gyárába keressük kollégáinkat az alábbi pozíciókba:

minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • karbantartja és fejleszti a társaság minőség irányítási rendszer ISO 9001, IATF 16949 szabvány követelményeit
  • minőségbiztosítással kapcsolatos szabványokról, jogszabályokról nyilvántartást vezet, figyeli azok változásait és javaslatot tesz a rendszer módosítására
  • minőségirányítási oktatások, képzések megtartása
  • belső auditok végrehajtása éves audit terv alapján
  • aktív részvétel a vevői látogatások, auditok során
  • új projekt bevezetésében folyamatos támogatás
  • szériagyártásban való aktív részvétel, minőségügyi feladatok koordinálása
  • nem megfelelősségekre akciók/javító intézkedések bevezetése a társosztályok bevonásával és megakadályozni a hiba újra előfordulását
  • vevői kapcsolattartás
  • gyártás támogatás és a gyártási folyamatok monitorozása, biztosítja, hogy minden előírt ellenőrzés megtörténjen
  • minőségügyi riportok/kimutatások elkészítése
  • KPI nyomon követés

Elvárások:

  • felsőfokú mérnöki végzettség (gépész / minőségügy)
  • autóiparban szerzett releváns 2-3 éves tapasztalat
  • magabiztos kommunikáció angol nyelven írásban és szóban
  • szabványok ismerete ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5
  • minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, SPC, CP, FMEA, 8D, 5Why)
  • minőség és rendszerszintű gondolkodás
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • kimagasló juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.